Гарантия на межкомнатные двери

Інструкція з експлуатації дверних блоків
 
Вітаємо Вас з придбанням двері ТМ «НЕМАН»! Ви стали власником високоякісних сучасних міжкімнатних дверей, в чому особисто переконаєтесь. Пам’ятайте, що лише при правильній установці та експлуатації двері ТМ «НЕМАН» будуть слугувати Вам довгий час. Тому рекомендовано уважно прочитати інструкцію.
Комплектність поставки
За бажанням клієнта двері комплектуються:
1. дверною коробкою з ущільнювачем розміром 30x80x2070 мм з масиву хвойних порід, облицьованою МДФ та полімерним покриттям;
2. лиштвою з МДФ, покритою полімерним покриттям;
3. добором з МДФ шириною 80, 120, 200 мм, висотою 2070 мм та товщиною 12 мм.
Поставка дверей проводиться в заводській упаковці, яка захищає двері при транспортуванні та зберіганні від ушкоджень, пилу та бруду.
 
Зберігання та транспортування
• Для попередження деформації (прогину дверних) полотен їх потрібно зберігати в горизонтальному положенні на жорстких піддонах з прокладками, в сухому провітрюваному приміщенні.
• Дверні блоки слід оберігати від прямого попадання сонячних променів, високих температур та намокання.
• Переміщення дверного полотна проводиться тільки в піднятому стані або за допомогою механічного засобу. Переміщення дверей волоком ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.
 
Монтаж
Монтаж дверних блоків повинен здійснюватись спеціалізованими будівельними організаціями.  Закінчення монтажних робіт повинне підтверджуватись актом здавання-приймання, оформленим у встановленому порядку.
- Рекомендується на 3-4 дні покласти дверне полотно в приміщенні, в якому воно  монтується для вирівнювання параметрів по вологості та температури.
- Монтаж дверного блоку повинен здійснюватися в приміщенні з вогкістю не  більше 60- 65% та температурою від  + 150С до 30ОС.
- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ проводити  монтаж дверного блоку в приміщенні, де проводяться ремонтні роботи (штукатурка,  малярні роботи, укладка керамічної плитки,  поклейка шпалер), а також протягом  семи діб після їх завершення.
- Не рекомендується встановлювати двері поблизу нагрівальних або опалювальних  приладів. Різкі коливання температури навколишнього середовища можуть  спричинити появу тріщин на покритті і викривлення окремих елементів полотна,  коробки, лиштви, доборів.
- Використовуйте замки призначені тільки для міжкімнатних дверей з шириною  торцевої планки замка не більше 21 мм та довжиною до 300 мм.
 
Основні етапи монтажу дверних блоків:
1. Зарізати дверну коробку відповідно до розмірів дверей.
2. Встановити розпірки, які перешкоджають деформації коробки.
3. За допомогою клинів, прокладок та будівельного рівня вивірити вертикальні положення стояків і горизонтальні положення перемичок, виставити відповідні зазори.
4. Не виймаючи клинів і розпірок заповнити порожнини між коробкою та стіною монтажною піною.
5. Встановити коробку, добори та лиштву за допомогою фінішних цвяхів чи шурупів з заглушками.
УВАГА: дверна коробка є сухомонтажною (при встановленні дверного блоку застосовується тільки монтажна піна). ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: використовувати будь-які будівельні цементні та гіпсові розчини.   
 
Умови експлуатації
- Експлуатація дверних блоків проводиться всередині приміщень з вологістю не більше як 65 %, при температурі від + 15°С до 30°С.
- Експлуатація можлива лише в вертикальному положенні.
- Для догляду за поверхнею дверей не рекомендується застосовувати засоби для чищення, що містять абразивні матеріали та агресивні хімічні речовини, а також розчинники. Потрібно використовувати тільки нейтральні засоби для догляду за меблями відповідно до їх інструкції по застосуванню.
- Недопустиме потрапляння на дверний блок сумішей, що мають кислотну чи лужну основу.
- Недопустимі механічні дії на дверне полотно, елементи коробки і лиштви; недопустиме зіткнення їх з гарячими предметами, потрапляння на них води, прямих сонячних променів, так як це може призвести до втрати цілісності покриття, зміни кольору, появи подряпин, сколів, потертостей ті ін.
- При експлуатації дверей в сантехнічних кімнатах необхідно забезпечувати вентиляцію згідно з будівельними нормами. Після прийняття водних процедур рекомендується провітрювати ванну кімнату.
 
Гарантії виробника
Виробник гарантує відповідність дверних блоків вимогам ДСТУ Б В.2.6-99:2009 при дотриманні умов транспортування, зберігання, монтажу та експлуатації. Гарантійний строк експлуатації складає 18місяців з дати введення дверей в експлуатацію згідно акта виконаних робіт. Гарантійний строк зберігання складає пять років з дати виготовлення дверних блоків.
Випадок визнається гарантійним при правильній експлуатації товару з дотриманням техніки встановлення:
1. Зміна геометричних параметрів, руйнування конструкції, кольору, пилу та інших неприхованих недоліків рахуються до початку врізки фурнітури та монтажу. Заміна товару проходить тільки при наявності цілісної упаковки.
2. Виподок щодо заміни або компенсації товару, в разі прихованих недоліків під час експлуатації (встановлення дверного блоку за актом виконаних робіт) піймаються в письмовому вигляді. Скаргу  потрібно надіслати в письмовому вигляді  на електрону адресу або замовним письмом.
Випадок не визнається гарантійним і веде за собою зупинку гарантії:
1. Коли пошкодження несе механічний характер або з'явилося внаслідок механічної дії.
2. У випадку внесення змін в конструкцію виробу (зменшення розмірів по ширині або висоті). 
3. У випадку порушення технологічного процесу, проведення внутрішніх оздоблювальних робіт (рекламація на двері, встановлені в таких приміщеннях не підлягає розгляду).
4. Пошкодження дверей внаслідок неправильного складування, зберігання, монтажу, експлуатації а також при зберіганні виробу в умовах прямої дії атмосферних опадів, сонячного проміння, прямого попадання води та впливу агресивного середовища.
5. Полімерний матеріал – точна імітація натуральної деревини, тому нерівномірність текстури, кольору, наявність дрібних сучків природні і не є дефектом. Допускається відхилення тону виробу від представленого зразка в межах природного тону деревини, а також в межах допустимих відхилень відтінків і кольорів ПВХ покриття, передбачених її виробником для різних партій.
6. Претензії щодо текстури, кольору, тону приймаються до початку монтажу.
7. Претензії щодо дефектів полотна дверей, елементів коробки і лиштви, що виникли в результаті монтажу не приймаються.
Гарантія вважається дійсною за наявності у покупця платіжних документів і оригіналу заповненого паспорта з печаткою фірми-продавця із зазначенням дати продажу.