Скриплять двері – що робити?

Скрип дверей – один з найбільш неприємних звуків. Він нервує, заважає працювати і відпочивати. Позбутися цього звуку просто, головне – правильно визначити його джерело 😉

Зазвичай скрип виходить від петель, але частіше від самих дверей в момент її тертя об коробку. Іноді це сезонне явище, яке виникає при настанні сирої погоди і високої вологості в квартирі.

☝️ Впоратися зі скрипом можна швидко і ефективно як за допомогою спеціальних мастил, так і підручними засобами. Ось кілька найпростіших способів позбутися від скрипу дверей

✅ Машинне масло

Для усунення скрипу підійде будь-яке автомобільне масло. Бажано використовувати те, у якого більше в’язкість. Найзручніше наносити масло на скрипучі петлі за допомогою піпетки або невеликого шприця. Після обробки петель зайве масло приберіть сухою серветкою або ганчіркою.

✅ Олівець

Найпростіший і найдешевший засіб для усунення дверного скрипу. Цей метод використовували ще наші бабусі, яким не було відомо ні про WD, ні про інші автомобільні мастила. Візьміть звичайний олівець, вийміть з нього грифель і помістіть між петлями. Для цього доведеться трохи підняти двері, щоб між нижньою і верхньою частиною завіси утворився простір. Такий спосіб допомагає позбутися від скрипу, оскільки в грифелі містяться масла і віск.

✅ Рідке мило або рослинне масло

Якщо під рукою не виявилося нічого з перерахованих вище засобів, то можна використовувати в якості мастила рідке мило, або рослинне масло. Варто лише взяти на замітку, що рослинна олія – ​​найбільш невдалий варіант – на неї з часом може осісти пил (бруд), а це в свою чергу призведе до швидкого зносу деталей петель.

Сподіваємось наші поради допоможуть вам у боротьбі зі скрипучими петлями! 😏

Читайте інші наші публікації в блозі

Підписуйтесь на нас у Фейсбук – https://www.facebook.com/nemanchernigov